تبلیغات استراتژیک

تبلیغات در کشور ما عمدا بدون هدف و استراتژی مناسب و عملا بدون حاصل نتیجه مد نظر پیش میرود .

وقتی صحبت از معرفی محصولی جدید به بازار می‌شود، داشتن یک برنامه تبلیغاتی منسجم نه‌ تنها کمک می‌کند تا مشتریان بالقوه به‌سوی برند معرفی شده جذب شود،بلکه میتواند باعث رشد روز افزون آن و همچنین باعث حفاظت و حراست از جایگاه به دست آمده گردد  .

ولی تبلیغ و ترویج یک محصول جدید، هیچ‌گاه کار ساده‌ای نیست.

به نقل از Chron.com: «معرفی محصول جدید به بازار، قرار دادن آن در مقابل چشمان مشتریان و آزمایش آن، اولین گام در فروش موفق محصول است. اگر مردم ندانند چنین محصولی وجود دارد، حتی اگر بهترین هم باشد، فایده‌ای نخواهد داشت.»

دپارتمان تبلیغات ” بعد جدید ” به دلیل  تسلط کامل ، از نطر علمی و عملی به امور مارکتینگ و مخاطب شناسی ، پورپوزال های استراتژیک تبلیغاتی را به مخاطبین خود ارائه میدهد . این پورپوزال ها میتواند راهکارهای تضمینی برای رشد هر برندی باشد .

ویژگی های تبلیغات استراتژیک در “بعد جدید “

ارائه پروپوزال اختصاصی

تیم ما برای برند ، محصول و … شما یک پروپوزال دقیق و جامع تهیه و ارائه میکند که میتواند راهکار موثر و تضمیمی موفقیت شما در بازار هدف باشد .

مدیریت تبلیغات برند ۱۰۰% رایگان

بعد از عقد قرار داد تبلیغات استراتژیک با شما از طرف “بعد جدید ” کارشناسی به عنوان مدیر تبلیغات اختصاصی برند شما  استخدام میشود تا پروژه تبلیغاتی شما به نحو احسن و با بهترین کیفیت و دقت اجرا شود . این ویزگی درصد خطا در پروژهای تبلیغاتی را کاهش میدهد .

مدیریت شبکه های اجتماعی ۱۰۰% رایگان

یکی دیگر از امکاناتی که ” بعد جدید ” به مشتریانش میدهد ، مدیریت شبکه های اجتماعی است که بعد از عقد قرار داد به صورت رایگان مدیریت تولید محتوای شبکه های اجتماعی شما راا نیز به عهده میگیرد .

کمپین دیجیتال مارکتینگ

موفق ترین برندها و سازمان ها، آنهایی هستند که از تمامی روش های موجود در تبلیغات دیجیتال نظیر: وب و موبایل، شبکه های اجتماعی، سئو،ارتباطات آنلاین با مشتریان و سایر روش ها در قالب یک استراتژی یکسان استفاده می کنند

چرا باید بعد جدید را انتخاب کرد ؟

بازاریابی محتوا

تبلیغات موتور های جستجوگر

تبلیغات کلیکی

تبلیغات ویدیویی

رپورتاژ

بازاریابی موبایلی

برگزاری مسابقات

برگزاری ایونت

مراحل انجام تبلیغات استراتژی در “بعدجدید “

  • ارائه گزارش ها و بازخوردها

  • اجرای کمپین

  • آنالیز محتوا

  • بودجه بندی

  • تدوین پروپوزال

برای دریافت مشاوره در حوزه تبلیغات استراتژیک

با شماره۰۲۱۲۸۴۲۵۱۱۳ و بخش دپارتمان (آپ)

تماس حاصل فرمایید .

ارسال درخواست ایجاد کمپین تبلیغاتی

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید