معرفی اپلیکیشن های برتر واقعیت افزوده یا اپلیکیشن های AR برای پلت فرم های مختلف گوشی همراه

 در Branding, طراحی اپلیکیشن AR

اپلیکیشن های AR در واقع اپلیکیشن هایی هستند که برخی از عناصر مجازی در دنیای واقعی به نمایش می گذارند. استفاده از این اپلیکیشن ها در موارد مختلفی مثل دیدن انواع فیلم ها، یا مناطق دیدنی یا حتی جان بخشی به مطالب چاپی می تواند تجربه ای فراموش نشدنی برای مخاطبین به همراه داشته باشد. امروزه استفاده از گوشی های هوشمند به صورت فراگیر در میان مردم در حال گسترش است و توسعه نرم اپلیکیشن های AR در پلت فرم های مختلف مانند اندروید و IOS روز به روز بیشتر می شود. برخی از این اپلیکیشن های AR به واسطه ویژگی های منحصری به فردی که دارند از محبوبیت بالایی در میان مخاطبین برخوردار هستند که در ادامه به معرفی اجمالی تعدادی از آن‌ها می پردازیم

اپلیکیشن ar

ZOOKAZAM اپلیکیشن AR شگفت انگیز

این اپلیکیشن را می توان به عنوان یکی از اپلیکیشن های AR دانست که از سوی مخاطبان به عنوان ابزاری شگفت انگیز شناخته شده است. از طریق این اپلیکیشن های AR می توانید به دنیای حیوانات وارد شوید و علاوه یادگیری مطالب جذاب در مورد آن ها، با حیوانات ارتباط برقرار کنید. ویژگی ZOOKAZAM این است که برای هر دو پلت فرم اندروید و IOS طراحی شده است.

 

AUGMENT اپلیکیشن AR کاربرپسند

AUGMENT نوعی از اپلیکیشن های AR است که به کاربرپسندی و سهولت در استفاده شهرت دارد. این اپلیکیشن برای فروش و بازاریابی کالاها استفاده می شود و استفاده از مجموعه های پیش فرض اشیاء رندر شده سه بعدی و ردیاب حرفه ای، می تواند تصاویری خاص و با کیفیت خلق کند. این اپلیکیشن AR نیز برای هر دو پلت فرم اندروید و IOS طراحی شده است.

 

IKEA اپلیکیشن AR کاربردی

خرید برخی از لوازم منزل همواره یکی از کارهای مشکل برای افراد است. تصور مدل های مختلف مبلمان با توجه به طراحی منزل، کار آسانی نیست اما IKEA یکی از انواع اپلیکیشن های AR است که این مشکل را رفع نموده است. کافی است این نرم افزار را دانلود کرده و صفحات کاتالوگ را توسط آن اسکن کنید. حتی می توانید از نسخه های دیجیتال کاتالوگ بهره ببرید. سپس به آسانی چیدمان هر مدل از مبلمانی که مد نظرتان است را در منزل بینید و انتخاب نهایی را انجام دهید. اپلیکیشن IKEA نیز برای مخاطبین هر دو پلت فرم اندروید و IOS طراحی شده است.

 

PRISMAR اپلیکیشن AR مناسب کودکان

طراحان اپلیکیشن های AR کودکان و نوجوانان را نیز فراموش نکرده اند و برای آن‌ها اپلیکیشن AR جذابی طراحی نموده اند. یکی از این اپلیکیشن ها PRISMAR است. اپلیکیشنی که به شما این قابلیت را می دهد تا کتاب های رنگ آمیزی مختلفی را دانلود نموده پس چاپ و رنگ آمیزی صفحات آن ها، به شخصیت ها و تصاویر جان دهید و از نتیجه کار لذت ببرید. بدون تردید کودکان استقبال خوبی از این اپلیکیشن های AR خواهند نمود. از نمونه کتاب هایی که در این نرم افزار می توان از آن ها استفاده کرد می تواند به Lalaloopsy، Chuggington،My Little Pony،Barbie،Paw Control ، Chloe’s Closet اشاره نمود.

جهت سفارش طراحی و اجرای اپلیکیشن ar  با ما تماس بگیرید .

نوشته های توصیه شده

نوشتن دیدگاه

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

طراحی اپلیکیشن/ بعدجدید